czwartek, 2 maja 2013

Impreza u Olgi.

No siemka ! ;)

W środę, czyli wczoraj byłam na imprezie u Olgi. Impreza zaczęła się o 17:00. Były : Emilka, Bilguune, Dominika, później jeszcze Holka , no i oczywiście ja i Olga.
Na początku siedziałyśmy, wżerałysmy chipsy i gadałyśmy. Próbowałam trochę coś rozkręcić i jak Olga puściła piosenki to ja tańczyłam jak głupia :D Później wpadłysmy na pomysł żeby grać w wygibajtusa hahaha. Wygrała Bilguune.

http://www.dragonus.pl/_var/gfx/a22ebc8195e98fee0d9086d74170313c.jpg
haha zawsze lubiłam w to grać , a wy to lubicie? ;))

Później jakoś wzięła mnie ochota na przebieranki ! Zaczęłam ubierać ciuchy Olgi i łaziłam jak modelka tylko taka baaardzo mało profesjonalna. Haha. I po jakimś czasie dołączyła do mnie Bilguune i były mega odpały. Wywaliłysmy wszystko z szafy Olgi i zakładałysmy co się dało. Dominika i Emilka w końcu też postanowiły z nami się przebierać.
W pewnym momencie Bilguune znalazła psikawkę, nabrała wody i zaczęła wszystkich psikać. I wtedy zaczęła się wojna. Woda była wszędzie , na podłodze w łazience i w przedpokoju to po prostu nie było suchego miejsca. Później tylko trzebabyło to wszystko wycierać , ale podłoga aż zaczęła bardziej lśnić hahahaha :))
Jeszcze oglądałysmy top model i wżerałyśmy pizze :)
Nie wiem czy Olga prześle mi zdjęcia bo ona już tak ma że mi ich w końcu nie przesyła. :P

2 komentarze:

  1. Haha uwielbiam tą grę ♥ ^^
    Mam do Ciebie wielką prośbę, a mianowicie chciałabym abyś kliknęła na moim blogu w baner sklepu "Sheinside", który jest umieszczony na samej górze w prawej kolumnie, odwdzięczę się obserwacją :)

    OdpowiedzUsuń