sobota, 13 kwietnia 2013

:3


Siemka ;)

Powiem wam że myślałam nad zawieszeniem bloga na tydzień ponieważ teraz będę miała sporo nauki i nie wiem czy będę dawała radę pisać. Jeszcze zobaczę jak to będzie ale myślę że nie będzie to konieczne.

W szkole stwierdziłam że lubię wf ale bez chłopaków, bo ich się wstydzę.. W ogóle w szkole dziś był jakiś dziwnyyy dzień...
Po południu spotkałam się z Kariną i później jeszcze doszedł Michał. Cieszę się z tego powodu że tak fajnie spędziłam z nią czas, ponieważ ostatnio między nami był coś nie tak. Ale wszystko wraca do normy i fazy bez problemu się dziś pojawiały :)
Było mi też jakoś tak smutno przez chwilę ponieważ zaczęłam wspominać podstawówkę i prawie się popłakałam. Tam było wtedy tak tak... Normalnie. Nikt nikogo się nie wstydził , każdy był ze sobą zgrany a tu tak nie jest... Karina powiedziała że 2 klasie się już przyzwyczaję i będzie fajnie. Mówiła że ona też tak miała...
Jutro idę na urodzinki Maryli :) Ojjj będzie się działo ! ;)

6 komentarzy:

 1. słowo "zawieszenie" jest wg. mnie zbyt drastyczne.
  po prostu na tydzień odpuścisz sobie pisanie.
  uświadom o tym swoich czytelników i po sprawie ;)

  nikt nie mówił, że będzie łatwo :)
  ale wbrew pozorom gimbazjum nie jest wcale takie złe :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zwieszaj ;c Pisz kiedy chcesz i kiedy masz czas ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się wstydziłam mieć wf z chłopakami ,ale na szczęście od 5 klasy mam z dziewczynami,ale teraz to tylko kilka miesięcy mi zostało te wf-y z dziewczynami,bo we wrześniu w gimnazjum będzie wf z chłopakami i też się będę pewnie wstydzić. Więc nie jesteś sama ja również się wstydzę ćwiczyć przy chłopakach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. też wolę w-f bez chłopaków ;p
  śliczna jesteś *.*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale ty jesteś ładna *.*
  Też się wstydzę niektórych osób z mojej klasy. ;/
  Zajrzysz: http://oursweetlifeindiary.blogspot.com/
  +obserwujemy.? ;*

  OdpowiedzUsuń