sobota, 8 czerwca 2013

Przeprowadzka

HEEEEEJ !

Nie pisałam do was ponieważ we wtorek odłączyli mi komputer. A dlaczego ? Bo sie musiałam przeprowadzić... Myślałam że jeszcze w ten sam dzień będę mogła do was napisać a tu jednak nie.. Kilka dni musiałam wytrwać bez komputera , ale było całkiem fajnie :)
Ale w każdym razie cholernie nie chciałam tej przeprowadzki.. Płakałam cały czas i już mieszkam tu półtorej tygodnia a nadal chce mi sie płakać , nie moge się przyzwyczaić i nie przyzwyczaję się. Byłam bardzo przywiązana do tamtego miejsca... Ogólnie mieszkam w tym samym mieście ale teraz na innym osiedlu. Niby nie tak daleko od tego co wcześniej mieszkałam ale jak by spojrzeć na drogę gdzie chodziłam codziennie zajmowała mi ona 3 minuty , a teraz ? 20 minut.. Tak samo ze szkołą... Wcześniej miałam 5 minut , a teraz? 15/20 minut... Niby większość mojej klasy mieszka na tym osiedlu co ja teraz ale no cóż nie chce tu mieszkać i koniec! Byliście kiedyś w takiej sytuacji jak ja ?
A odbiegając od przeprowadzki , teraz już tylko poprawianie ocen na zakończenie.. Ale to szybko zleciało , wow. W sumie dobrze bo już mam dość tej szkoły, nauczycielów i mojej klasy ( tak trochę ) ..

Julka zrobiła mi nagłówek , co o nim sądzicie? Mi się podoba :) Dziękuję Julka !!  Tu jej blog ---> klik

Zdjęcia na starym mieszkaniu , bałagan jak zwykle w tle ;)


4 komentarze:

  1. Na twoim miejscu też nie chciałabym się przeprowadzać ;c . Łady nagłówek ♥

    lifestylemichalina.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. ja przeprowadzałam się jak miałam 4lata, a teraz byłoby mi to tak obojętne, bo nie mam żadnych znajomych tutaj :) Świetny nagłówek
    35dni.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń