środa, 2 stycznia 2013

podsumowanie 2012 roku .

heej . ; *
zauważyłam że dużo blogerek pisze posty typu podsumowania roku, pomyślałam że też podsumuje ale to nie będzie tylko związane z blogiem .
Piszę do was od 10 października . Nie myślałam że blogowanie może stać się dla mnie taką pasją.. Narazie mam tylko 7 obserwatorów ale staram się żeby było jak najwięcej . Mam nadzieję że rok 2013 zrobi mi małą niespodziankę i tych obserwatorów pojawi się o wiele więcej : )

A co do życia poza blogiem ... to tak ; miałam prze różne wzloty i upadki . Ale raczej ten rok mogę wspominać pozytywnie . właśnie w tym roku zaczęła się moja przygoda z tańcem , pojawiłam się w nowej szkole , czego okropnie się bałam ale okazało się jednak okey , ale jest tego jeden minus - Julka jest w innej szkole i nie mogę tego znieść....  , ale za to poznałam Michała który jest teraz moim najlepszym przyjacielem , poznałam Olgę która jest tak zwariowana że masakra , ona od początku zaufała mi a ja jej ... ♥ , poznałam Dominikę i Kingę , Dawida i wiele wiele innych osób które odmieniły moje życie. Ohh można by tego wymieniać i wymieniać.. Ale jest już 23:16 a jutro szkoła dlatego kończę ten post.. pa ; *
Ahh i udanego roku 2013 ; *

4 komentarze:

  1. ciekawy post ^^
    mam nadzieję, że mój blog ci się spodoba i go zaobserwujesz ;3
    damnot.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń